| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Vastagság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 21,8 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 51,8 mm |
| Külső átmérő: | 73,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kuplung oldali |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 21,8 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 21,8 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |




