| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Magasság: | 12 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Ház típus: | házzal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Magasság: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 139,7 mm |
| Külső átmérő 1: | 172 mm |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 60811518 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AW/BS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 7628822 |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 4-tól |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| OE-számhoz: | 71741016 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| gyártószámhoz: | 8707102 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Ház típus: | házzal |
| Ház anyaga: | Acéllemez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 140 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Magasság: | 16,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Ház típus: | házzal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 140 mm |
| Belső átmérő: | 92 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Tömítés anyaga: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Belső átmérő: | 140 mm |
| Ház típus: | házzal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Külső átmérő 1: | 172 mm |
| Külső átmérő 2: | 139,7 mm |
| Magasság: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 12 mm |
| Külső átmérő 1: | 139,7 mm |
| Külső átmérő 2: | 172 mm |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 840S LD |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Ház típus: | Integrált ház |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 4-tól |
| Magasság: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 139,7 mm |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 93178503 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Külső átmérő: | 175 mm |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Magasság: | 12 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 140,0 mm |
| Belső átmérő: | 92,0 mm |
| Külső átmérő: | 172,0 mm |
| Tömítés anyaga: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Külső átmérő 1: | 41 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 829S RD W |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 140 mm |
| Belső átmérő: | 92 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Tömítés anyaga: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Külső átmérő 1: | 172 mm |
| Külső átmérő 2: | 139,7 mm |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Ház típus: | házzal |
| Ház anyaga: | Acéllemez |
| Tömítőajak anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| OE-számhoz: | 60811518 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 12 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Külső átmérő: | 139,7 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Külső átmérő 1: | 172 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AW/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 12 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Ház típus: | házzal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 829S RD W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 41 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Magasság 1: | 12 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 840S LD |
| Ház típus: | Integrált ház |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 139,7 mm |
| Külső átmérő 2: | 172 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| OE-számhoz: | 7628822 |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Belső átmérő: | 93 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 939 A9.000 |
| Magasság: | 16,5 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 140 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Ház típus: | házzal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 140 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Ház típus: | házzal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Külső átmérő 1: | 41 mm |
| Belső átmérő 1: | 31 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság 1: | 12 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Alternatív javítókészlet: | 172 |
| Külső átmérő 2: | 139,7 mm |
| Belső átmérő 1: | 93 mm |




