| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 47,6 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Magasság: | 8,9 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 47,6 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Magasság: | 8,9 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Magasság: | 8,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8,9 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Belső átmérő: | 47,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Külső átmérő: | 108 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 92 mm |
| Külső átmérő: | 107,7 mm |
| Magasság: | 9,7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Külső átmérő: | 107,5 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Külső átmérő: | 108 mm |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Külső átmérő: | 108 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Külső átmérő: | 108 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8,5 mm |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Külső átmérő: | 107,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8,9 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 47,6 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 92 mm |
| Külső átmérő: | 107,7 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8,9 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 47,6 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Külső átmérő: | 108 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8,9 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 47,6 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 63,5 mm |




