| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság 1: | 6 mm |
| Külső átmérő 1: | 54,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 42,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Magasság: | 10,3 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | FS0610602 |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Magasság 1: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9 mm |
| Magasság 1: | 10,3 mm |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Magasság: | 9 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 6 mm |
| Külső átmérő 1: | 54,5 mm |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 9 mm |
| Külső átmérő 1: | 109 mm |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S LD |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | FS7E |
| Motorkód: | FS7G |
| Magasság: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | FS7E |
| Motorkód: | FS7G |
| Magasság: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | FS7G |
| Magasság 1: | 6 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S |
| Külső átmérő 1: | 54,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | FS7G |
| Magasság 1: | 9 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S LD |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 109 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9 mm |
| Magasság 1: | 10,3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | FS7E |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | FS7G |
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | FS7E |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | FS7G |
| Magasság: | 10 mm |
| Magasság 1: | 9 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 10,3 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Külső átmérő: | 109 mm |




