| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Magasság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 80 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 13 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |
| Belső átmérő: | 80 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 80 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 13 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 80 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |




