| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Szélesség: | 62,5 mm |
| Hossz: | 69,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 62,5 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Keresztmetszet: | O-gyűrű |
| Áru tarifaszám: | 4016935050 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 62,5 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |
| Áru tarifaszám: | 4016935050 |
| Keresztmetszet: | O-gyűrű |




