| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40,0 mm |
| Külső átmérő: | 55,0 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |




| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8,4 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 21,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S LD W |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |




