| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hajtótengely |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |






| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |




