| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,83 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 96SKV969 |
| Páros cikkszám: | 96SKV970 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Sebességváltó bemenő tengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartóval |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú sebességváltó, automatikus működtetéssel |
| Sebességváltó típus: | Powershift 6DCT-450 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,95 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 96SKV970 |
| Páros cikkszám: | 96SKV968 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,07 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 96SKV969 |
| Páros cikkszám: | 96SKV968 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó típus: | Powershift 6DCT-450 |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú sebességváltó, automatikus működtetéssel |
| Beépítési oldal: | Sebességváltó bemenő tengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |




