| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 10,2 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AW/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Magasság 2: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |




