| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Vastagság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 10,2 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AW/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Magasság 2: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10,2 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Magasság 2: | 10,2 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |




