
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 30 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| OE-számhoz: | 12855372 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 45 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AB SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 30 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Külső átmérő 1: | 45 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |




