| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 8 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 91213PH7000 |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Külső átmérő 1: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S W |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 051415 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1210087 |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 91213PH7000 |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |





