| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,56 kg |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 1,56 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 21 cm |
| csomagolási magasság: | 20 cm |
| OE-számhoz: | BJ0E61B10 |
| OE-számhoz: | CB0761B10A |




