
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50517163, 60692220, |
| Tömeg: | 4840 g |
| bruttó tömeg: | 5000 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 410 W |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 405 mm |
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Új alkatrész | |
| Tömeg: | 4,78 kg |
| Csomagolási hossz: | 81 cm |
| Csomagolási szélesség: | 51 cm |
| csomagolási magasság: | 12 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 385 mm |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Tömeg: | 4,8 kg |
| Csomagolási hossz: | 81 cm |
| Csomagolási szélesség: | 51 cm |
| csomagolási magasság: | 13 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 60698731 |
| Tömeg: | 5040 g |
| bruttó tömeg: | 6400 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 400 W |
| átmérő: | 405 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 240 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 400 W |
| D1: | 405 mm |
| Lapátkerekek száma: | 7 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 400 W |
| D1: | 405 mm |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Lapátkerekek száma: | 7 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50517163, 60692220, |
| Tömeg: | 4840 g |
| bruttó tömeg: | 5000 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 60698731 |
| Tömeg: | 5040 g |
| bruttó tömeg: | 6400 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |




