| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 36 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Tömeg: | 0,69 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavar nélkül |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,626 kg |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | vezérműtengely-fogaskerékkel |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| javasolt bővítő javításhoz lásd a tartozéklistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Tömeg: | 0,69 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Fogszám: | 36 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavar nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 36 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03C 109 088 E |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavar nélkül |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 142 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,87 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Csavarok száma: | 1 |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BLF |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Hajtási mód: | Lánc |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Fogszám: | 36 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Garancia: | 5 év vagy 100.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 36 |
| Hossz: | 100 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 130 mm |
| Szélesség: | 105 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03C109088F |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavar nélkül |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavar nélkül |
| Fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Fogszám: | 36 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03C 109 088 E |
| Fogszám: | 36 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Fogszám: | 36 |
| Hajtási mód: | Lánc |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BLF |
| Fogszám: | 36 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 36 |
| Hajtási mód: | Lánc |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 81 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03C109088F |
| Fogszám: | 54 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 36 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Garancia: | 5 év vagy 100.000 km garancia |
| Figyelje a szerelési információt | |




