| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,11 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,16 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Hossz: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 14,07 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Hossz: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 14,12 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 46,5 mm |
| Külső átmérő: | 14,07 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 46,5 mm |
| Külső átmérő: | 14,12 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Hossz: | 40,5 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 37,7 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 40,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Rögzítési mód: | gyűrűprofil |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Rögzítési mód: | gyűrűprofil |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37,7 mm |
| Belső átmérő: | 7,98 mm |
| Anyag: | nagy foszfor tartalmú szürkeöntvény |
| Külső átmérő: | 14,02 mm |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 40,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Rögzítési mód: | gyűrűprofil |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Rögzítési mód: | gyűrűprofil |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 40 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14,07 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 40 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14,12 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14,07 mm |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14,12 mm |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 40,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37,7 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8,03 mm |
| Külső átmérő: | 14,03 mm |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 40,6 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37,6 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |




