WALKER WST00452 önindító
Kauffer cikkszám: WST00452-WAL
![WALKER WST00452 WALKER WST00452]()
Nagyítás
![WALKER WST00452 WALKER WST00452]()
Nagyítás
![WALKER WST00452 WALKER WST00452]()
Nagyítás
EAN: 4060426569525
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 0,9 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 74 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Fogszám: | 8 |
| Nettó súly: | 4,4 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B315-18-400
MAZDA: B315-18-400A
MAZDA: B315-18-400B
MAZDA: B505-18-400
MAZDA: B505-18-400-9R
MAZDA: B630-18-400
MAZDA: B630-18-400A
MAZDA: B676-18-400
MAZDA: B676-18-400A
MAZDA: B676-18-400B
MITSUBISHI: M003T21874
MITSUBISHI: M003T38881B
MITSUBISHI: M003T38882
MITSUBISHI: M003T38882A
MITSUBISHI: M003T38882B
MITSUBISHI: M003T38882C
MITSUBISHI: M3T21874
MITSUBISHI: M3T38881B
MITSUBISHI: M3T38882
MITSUBISHI: M3T38882A
MITSUBISHI: M3T38882B
MITSUBISHI: M3T38882C
KIA: 0K90018400B
KIA: 0K900-18400C
KIA: OK900-18400B
KIA: OK900-18400C
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.