A.B.S. 17092 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 17092-ABS
![A.B.S. 17092 A.B.S. 17092]()
Nagyítás
![A.B.S. 17092 A.B.S. 17092]()
Nagyítás
![A.B.S. 17092 A.B.S. 17092]()
Nagyítás
EAN: 8717109236323
Csomagsúly: 3.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Külső átmérő: | 261 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Keréktárcsa: | 4 -lyuk |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Agyátmérő: | 135 mm |
Szerelési információ: Important: Observe Fitting Instructions
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B26Y-26-251
MAZDA: BJ3Y-26-251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
7677 Ft VTSZ / KN:
87083091