JAPANPARTS DI-344C féktárcsa
Kauffer cikkszám: DI-344C-JAP
![JAPANPARTS DI-344C JAPANPARTS DI-344C]()
Nagyítás
![JAPANPARTS DI-344C JAPANPARTS DI-344C]()
Nagyítás
EAN: 8052553554778
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lyukkörátmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 45,5 mm |
| Külső átmérő: | 234,7 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Furatok száma: | 4 |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | lakkozott |
| Meghúzási nyomaték: | 103 Nm |
| OE-számhoz: | F1CZ1125A |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: F1CZ1125A
FORD: F2CZ1125B
MAZDA: 0K7433251
MAZDA: B26Y3325XA
MAZDA: BJ0Y3325X
MAZDA: BR70-33-25X
MAZDA: BR70-33-25XA
MAZDA: BR70-33-25XF
MAZDA: BR70-3325X
MAZDA: BR703325X
MAZDA: BR703325X/XA
MAZDA: BR703325XA
MAZDA: BR703325XB
MAZDA: BR703325XC
MAZDA: BR703325XD
MAZDA: BR703325XE
MAZDA: BR703325XF
MAZDA: BR783325XD
MITSUBISHI: BR703325XB
MITSUBISHI: BR703325XE
MERCURY: F1CZ1125A
MERCURY: F2CZ1125B
FORD USA: F1CZ1125A
FORD USA: F2CZ1125B