BREMBO 08.A112.10 PRIME LINE féktárcsa
Kauffer cikkszám: 08.A112.10-BRM
![BREMBO 08.A112.10 BREMBO 08.A112.10]()
Nagyítás
![BREMBO 08.A112.10 BREMBO 08.A112.10]()
Nagyítás
EAN: 8020584016329
Csomagsúly: 4.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Magasság: | 40 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 103 Nm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B69926251
MAZDA: G15Y26251A
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: N12326251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251B
MAZDA: NF4726251
MAZDA (FAW): G25Y26251
MAZDA (FAW): G25Y26251A
MAZDA (FAW): GF3Y26251A
MAZDA (FAW): GV7D26251
BESTURN (FAW): 5DA033251