DELPHI BG3724 féktárcsa
Kauffer cikkszám: BG3724-DEL
![DELPHI BG3724 DELPHI BG3724]()
Nagyítás
EAN: 5012759285046
Csomagsúly: 6.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Lyukszám: | 5 |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0074/1029 |
| Felület: | olajozott |
| Külső átmérő: | 273 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 47,7 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y3325XA
MAZDA: GF3Y-33-25X
MAZDA: GF3Y-33-25XA
Külső dokumentumok kattintásra
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
11467 Ft VTSZ / KN:
87083091