JAPKO 60310C féktárcsa
Kauffer cikkszám: 60310C-JPK
![JAPKO 60310C JAPKO 60310C]()
Nagyítás
![JAPKO 60310C JAPKO 60310C]()
Nagyítás
EAN: 8052553554013
Csomagsúly: 1.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : JAPKO 60310
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lyukkörátmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 47,6 mm |
| Külső átmérő: | 274 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Min. vast.: | 21 mm |
| Furatok száma: | 5 |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | lakkozott |
| Meghúzási nyomaték: | 103 Nm |
| OE-számhoz: | G25Y3325XA |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y3325XA
MAZDA: GF3Y3325X
MAZDA: GF3Y3325XA
MAZDA: K20F-33-251