NK 203246 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 203246-NK-
![NK 203246 NK 203246]()
Nagyítás
![NK 203246 NK 203246]()
Nagyítás
![NK 203246 NK 203246]()
Nagyítás
EAN: 5703858621933
Csomagsúly: 4.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Magasság: | 40,5 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Felület: | olajozott |
| Nettó súly: | 4,12 kg |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B69926251
MAZDA: G15Y26251A
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: NF4726251