TRW DF4442 féktárcsa
Kauffer cikkszám: DF4442-TRW
![TRW DF4442 TRW DF4442]()
Nagyítás
![TRW DF4442 TRW DF4442]()
Nagyítás
![TRW DF4442 TRW DF4442]()
Nagyítás
![TRW DF4442 TRW DF4442]()
Nagyítás
![TRW DF4442 TRW DF4442]()
Nagyítás
EAN: 3322937474318
Csomagsúly: 4.22 kg.
Új cikkszám. Elődje: : TRW DF7687
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Magasság: | 40,2 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Menetméret: | 13,1 |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Szín: | fekete |
| Felület: | lakkozott |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02 C0190/0525 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA (FAW): G25Y26251C
MAZDA (FAW): GV7D26251
FAW: 5DA033251
MAZDA: G25Y-26-251
MAZDA: G25Y-26-251A
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: N1236251
MAZDA: N1236251A
MAZDA: NF47-26-251
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
17755 FtBelföldi készletről szállítható
20866 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
14965 Ft VTSZ / KN:
87083099
87083091
8708309190