DELPHI BG3875 féktárcsa
Kauffer cikkszám: BG3875-DEL
![DELPHI BG3875 DELPHI BG3875]()
Nagyítás
EAN: 5012759308943
Csomagsúly: 4.22 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: BG3875C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Lyukszám: | 5 |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0250/1562 |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 40,4 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y-262-51
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: GK2Y26251G
MAZDA: GK2Y26251H
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251B
MAZDA: NF4726251
Külső dokumentumok kattintásra