FERODO DDF2162 PREMIER féktárcsa
Kauffer cikkszám: DDF2162-FER
![FERODO DDF2162 FERODO DDF2162]()
Nagyítás
![FERODO DDF2162 FERODO DDF2162]()
Nagyítás
EAN: 4044197627721
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 261 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Magasság: | 40 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Felület: | olajozott |
| Vizsgálat jelzés: | R90 Homologated |
| Tömeg: | 7,13 kg |
| Kötési mód: | Doboz |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B26Y26251
MAZDA: BJ3Y26251