JAPKO 60320C féktárcsa
Kauffer cikkszám: 60320C-JPK
![JAPKO 60320C JAPKO 60320C]()
Nagyítás
![JAPKO 60320C JAPKO 60320C]()
Nagyítás
EAN: 8052553554280
Csomagsúly: 5.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : JAPKO 60320
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lyukkörátmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 47,2 mm |
| Külső átmérő: | 256,2 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Furatok száma: | 4 |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Vizsgálat jelzés: | ECE R90 APPROVED |
| Felület: | lakkozott |
| Meghúzási nyomaték: | 103 Nm |
| OE-számhoz: | BJ1Y3325X |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: BJ1Y3325X
MAZDA: BJ1Y33325X
MAZDA: NJ1Y3325X
HAIMA (FAW): B27Y3325XL1
HAIMA (FAW): B27Z33251L1