OPTIMAL BS-7742C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BS-7742C-OPT
![OPTIMAL BS-7742C OPTIMAL BS-7742C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7742C OPTIMAL BS-7742C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7742C OPTIMAL BS-7742C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7742C OPTIMAL BS-7742C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7742C OPTIMAL BS-7742C]()
Nagyítás
EAN: 4058787139426
Csomagsúly: 3.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 261 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Furat/lyukszám: | 4/5 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B26Y26251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
11013 Ft VTSZ / KN:
87083091