| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 60,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |




