CHAMPION CCF0037 szűrő, utastér levegő
Kauffer cikkszám: CCF0037-CHA
![CHAMPION CCF0037 CHAMPION CCF0037]()
Nagyítás
![CHAMPION CCF0037 CHAMPION CCF0037]()
Nagyítás
EAN: 4044197724796
Csomagsúly: 0.11 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | pollenszűrő |
| Szűrő kivitel: | részecskeszűrő |
| Hossz: | 195 mm |
| Szélesség: | 106 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 24,3 cm |
| Csomagolási szélesség: | 22,7 cm |
| csomagolási magasság: | 3,6 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GE6T-61-J6X
MAZDA: GE6T-61-J6XA9B