ELRING 022.160 tömítőgyűrű, vezérműtengely
Kauffer cikkszám: 022.160-ELR
![ELRING 022.160 ELRING 022.160]()
Nagyítás
![ELRING 022.160 ELRING 022.160]()
Nagyítás
EAN: 4041248129623
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B630-10-602
MAZDA: BP01-10-602A
MAZDA: KL05-10-602
MAZDA: RF01-12-602
KIA: KKY01 12602
Szigetszentmiklós: van raktáron
2482 Ft VTSZ / KN:
84842000
40169300
84879090