ERA 220520 önindító
Kauffer cikkszám: 220520-ERA
![ERA 220520 ERA 220520]()
Nagyítás
![ERA 220520 ERA 220520]()
Nagyítás
![ERA 220520 ERA 220520]()
Nagyítás
![ERA 220520 ERA 220520]()
Nagyítás
![ERA 220520 ERA 220520]()
Nagyítás
EAN: 8053379023950
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,3 kW |
| Fogszám: | 12 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 88 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 8 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF5C-18400
MITSUBISHI: M002T88671
MITSUBISHI: M2T88671
MITSUBISHI: M8T80671ZJ