WALKER 81990 bilincs, kipufogó
Kauffer cikkszám: 81990-WAL
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
![WALKER 81990 WALKER 81990]()
Nagyítás
EAN: 3277490819901
Csomagsúly: 0.17 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | M10 |
| Hossz: | 27,9 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| átmérő: | 54,5 mm |
| átmérő: | 2 1/8 col |
| Magasság: | 82,2 mm |
| Tömeg: | 0,166 kg |
| Betűjelzés: | 24 |
| Kötési mód: | Zsák |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 191253143C
AUDI: 30812666
AUDI: 431253143A
AUDI: 7196816
AUDI: 803253143F
AUDI: 856952
AUDI: 976587
FIAT: 60808010
FIAT: 7628468
FORD: 7196816
FORD: 7196817
FORD: 95VW5A281DA
OPEL: 13212335
OPEL: 856952
SEAT: 191253139A
SEAT: 191253139F
SEAT: 191253139G
SEAT: 815253143
VAUXHALL: 13212335
VOLVO: 30652228
VOLVO: 30812666
VW: 191253139A
VW: 191253139F
VW: 191253139G
VW: 815253143
VAG: 191253139A
VAG: 191253139F
VAG: 191253139G
VAG: 191253143C
VAG: 815253143
ALFAROME/FIAT/LANCI: 60808010
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
1855 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
980 Ft VTSZ / KN:
87089299
40169957