ELRING 023.631 tömítőgyűrű, főtengely
Kauffer cikkszám: 023.631-ELR
![ELRING 023.631 ELRING 023.631]()
Nagyítás
![ELRING 023.631 ELRING 023.631]()
Nagyítás
EAN: 4041248524619
Csomagsúly: 0.01 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Belső átmérő: | 37 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1 119 162
FORD: 1 667 955
FORD: 9E5G-6700-AA
JAGUAR: C2N2328
MAZDA: L3G6-10-602
MAZDA: LF01-10-602
VOLVO: 30 711 875
VOLVO: 31 359 852
FORD USA: 1S7Z-6700-AA
FORD USA: 9E5G-6700-AA
FORD USA: 9E5Z-6700-A
FORD USA: CM5E-6700-AB
FORD USA: CM5E-6700-AC
FORD USA: CM5Z 6700-C
FORD USA: CM5Z-6700-A
FORD USA: LF0110602-Z03
FORD USA: LF0110602-Z04
LAND ROVER: LR025013
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
3493 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
2012 Ft VTSZ / KN:
84842000
40169300
84879090