NRF 35464 EASY FIT kondenzátor, klíma
Kauffer cikkszám: 35464-NRF
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
![NRF 35464 NRF 35464]()
Nagyítás
EAN: 8718042023476
Csomagsúly: 4.10 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szárítóval |
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nitrogén töltéssel |
| Hálózathossz: | 595 mm |
| Hálózatszélesség: | 323 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
| Vegyi tulajdonságok: | korrózióálló |
| Szívóátmérő: | 15,5 mm |
| Kipufogóátmérő: | 10,1 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A61480A
MAZDA: GJ6A61480B
MAZDA: GJ6G61480A
MAZDA: GJYA6148Z
MAZDA: GJYA6148ZA
MAZDA: GJYG6148Z
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
29219 Ft VTSZ / KN:
84189910
8415900099
84159000