VAICO V60-0511 Green Mobility Parts Váltóolaj
Kauffer cikkszám: V60-0511-VAI
![VAICO V60-0511 VAICO V60-0511]()
Nagyítás
![VAICO V60-0511 VAICO V60-0511]()
Nagyítás
![VAICO V60-0511 VAICO V60-0511]()
Nagyítás
![VAICO V60-0511 VAICO V60-0511]()
Nagyítás
![VAICO V60-0511 VAICO V60-0511]()
Nagyítás
EAN: 4062375550432
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
1113466, API GL-5, MB 235.7, 235.7, MB 235.74, 235.74, MB 235.75, 235.75, MB 239.72, 239.72, MB 239.71, 239.71, 75W-85, VW TL 521 45-X, TL 521 45-X, VW TL 521 90, TL 521 90, HYPOIDĂ–L, BMW G2
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 1 l |
| Kötési mód: | Palack |
| Szín: | sárga |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 225 mm |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: G 052 145 S2
AUDI: G 052 190 A2
AUDI: G 055 190 A2
AUDI: G 052 145 A1
BMW: 83 22 2 413 511
MERCEDES-BENZ: A 001 989 88 03 11
MERCEDES-BENZ: 001 989 88 03 11
MERCEDES-BENZ: A 001 989 88 03 12
MERCEDES-BENZ: 001 989 88 03 12
MERCEDES-BENZ: A 001 989 33 03 09
MERCEDES-BENZ: 001 989 33 03 09
MERCEDES-BENZ: A 001 989 17 03
MERCEDES-BENZ: 001 989 17 03
MERCEDES-BENZ: A 001 989 88 03
MERCEDES-BENZ: 001 989 88 03
MERCEDES-BENZ: A 001 989 17 03 10
MERCEDES-BENZ: 001 989 17 03 10
SEAT: G 052 145 S2
SEAT: G 052 190 A2
SEAT: G 055 190 A2
SEAT: G 052 145 A1
SKODA: G 052 145 S2
SKODA: G 052 190 A2
SKODA: G 055 190 A2
SKODA: G 052 145 A1
VW: G 052 145 S2
VW: G 052 190 A2
VW: G 055 190 A2
VW: G 052 145 A1
Külső dokumentumok kattintásra