CTR GV1198 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: GV1198-CTR
![CTR GV1198 CTR GV1198]()
Nagyítás
![CTR GV1198 CTR GV1198]()
Nagyítás
![CTR GV1198 CTR GV1198]()
Nagyítás
![CTR GV1198 CTR GV1198]()
Nagyítás
EAN: 8809640997693
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 217,0 g |
| Hossz: | 57,00 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 40 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A-34-470A
MAZDA: GR1A-34-470
MAZDA: GJ6A-34-470B