KAMOKA 6112 csuklókészlet, hajtótengely
Kauffer cikkszám: 6112-KAM
![KAMOKA 6112 KAMOKA 6112]()
Nagyítás
![KAMOKA 6112 KAMOKA 6112]()
Nagyítás
![KAMOKA 6112 KAMOKA 6112]()
Nagyítás
![KAMOKA 6112 KAMOKA 6112]()
Nagyítás
EAN: 5901779841564
Csomagsúly: 2.48 kg.
Így is ismerheti:
GD3622510A
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Csukló fajta: | Homokinetikus csukló |
| Hossz: | 148 mm |
| Külső fogazás, kerék oldala: | 28 |
| Belső fogazás, kerékoldali: | 33 |
| Töm.átm.: | 56 mm |
| ABS gyűrű fogszám: | 44 |
| ABS gyűrűátmérő: | 96 mm |
| D1: | 26 mm |
| Menetméret: | M22X1.5 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GD36-22-510A
MAZDA: GD3622610
MAZDA: GD36-25-50XA
MAZDA: GD362560XA
MAZDA: GD36-25-60XB
MAZDA: GD3822510
MAZDA: GD38-22-510A
MAZDA: GD3822510A
MAZDA: GD382550X
MAZDA: GD38-25-50XA
MAZDA: GD382550XA
MAZDA: GD4022510
MAZDA: GD40-22-510A
MAZDA: GD4022510A
MAZDA: GD402550XA
MAZDA: GD402550XB
MAZDA: GD40-25-50XC
MAZDA: GD402550XC
MAZDA: GD622550X
MAZDA: GD622550XA
MAZDA: GD622550XB
MAZDA: GD62-25-50XC
MAZDA: GD622550XC
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8705 Ft VTSZ / KN:
87089993