KNECHT KC 100D Üzemanyagszűrő
Kauffer cikkszám: KC100D-KNE
![KNECHT KC 100D KNECHT KC 100D]()
Nagyítás
![KNECHT KC 100D KNECHT KC 100D]()
Nagyítás
EAN: 4009026069769
Csomagsúly: 0.25 kg.
Így is ismerheti:
79881442
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Felcsavarható szűrő |
| átmérő: | 64,5 mm |
| Magasság: | 123 mm |
| Menetméret: | 3/4"-16UNF-2B |
| D2: | 62,5 mm |
| Töm.átm.: | 56,0 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 14 Nm |
| csomagolási magasság: | 13,00 cm |
| Nettó súly: | 244 g |
| Csomagolási hossz: | 7,4 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,40 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 190686
ISUZU: 6003112110
MAZDA: R2L113ZA5
MAZDA: R2L113ZA5A
MAZDA: R2L113ZA5A9A
MAZDA: R2L113ZA5B
MAZDA: R2L113ZA5B9A
PEUGEOT: 190686
SUBARU: 2339033060
TOYOTA: 2330026110
TOYOTA: 2330027010
TOYOTA: 2339033010
TOYOTA: 2339033020
TOYOTA: 2339033030
TOYOTA: 2339033060
TOYOTA: 2339064450
TOYOTA: 23390YZZAA
TOYOTA: 23390YZZHA
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
4659 Ft VTSZ / KN:
84212300