OPTIMAL BC-1021R féknyereg
Kauffer cikkszám: BC-1021R-OPT
![OPTIMAL BC-1021R OPTIMAL BC-1021R]()
Nagyítás
![OPTIMAL BC-1021R OPTIMAL BC-1021R]()
Nagyítás
![OPTIMAL BC-1021R OPTIMAL BC-1021R]()
Nagyítás
![OPTIMAL BC-1021R OPTIMAL BC-1021R]()
Nagyítás
EAN: 4058787161601
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Gyártó korlátozás: | AKEBONO |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg integrált rögzítőfékkel |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tartóváz nélkül |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féktárcsa átm.-höz: | 280 mm |
| Páros cikkszám: | BC-1021L |
| Minőség: | Remanufactured |
| Heng. dugattyúátmérő: | 35 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A-26-61XA
MAZDA: GJ6A-26-61XC
MAZDA: GJZA-26-98ZB
MAZDA: GJZA-26-98ZC
MAZDA: GJZJ-26-98Z
MAZDA: GJZJ-26-98ZA
MAZDA: GJZJ-26-98ZB
MAZDA: GJZJ-26-98ZC
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.