KAMOKA 1032420 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 1032420-KAM
![KAMOKA 1032420 KAMOKA 1032420]()
Nagyítás
![KAMOKA 1032420 KAMOKA 1032420]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
G26Y3325XA
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Magasság: | 49 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 282 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G26Y-33-25XA
MAZDA: GJ6Y3325X
MAZDA: GJ6Y-33-25XA
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
12425 Ft VTSZ / KN:
87083091