KAVO PARTS BR-4756-C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BR-4756-C-KAV
![Kavo Parts BR-4756-C Kavo Parts BR-4756-C]()
Nagyítás
![Kavo Parts BR-4756-C Kavo Parts BR-4756-C]()
Nagyítás
![Kavo Parts BR-4756-C Kavo Parts BR-4756-C]()
Nagyítás
![Kavo Parts BR-4756-C Kavo Parts BR-4756-C]()
Nagyítás
EAN: 8715616212373
Csomagsúly: 4.22 kg.
Új cikkszám. Elődje: : Kavo Parts BR-4756
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 114 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Vizsgálat jelzés: | R90 |
| Min. vast.: | 8 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GD7Y26251
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GK2Y26251D
MAZDA: GK2Y26251E
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: GK2Y26251G
MAZDA: GK2Y26251H
MAZDA: GV7D26251
MAZDA: N12326251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251B
MAZDA: NF4726251
FORD USA: 6E5Z2C026AA
FORD USA: 9E5Z2C026A
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
7971 Ft VTSZ / KN:
87083091