WALKER WST00698 önindító
Kauffer cikkszám: WST00698-WAL
![WALKER WST00698 WALKER WST00698]()
Nagyítás
![WALKER WST00698 WALKER WST00698]()
Nagyítás
![WALKER WST00698 WALKER WST00698]()
Nagyítás
EAN: 4060426606640
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 82 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Fogszám: | 11 |
| Nettó súly: | 3,2 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L327-18-400
MAZDA: L509-18-400
MITSUBISHI: M000T36871
MITSUBISHI: M000T87681
MITSUBISHI: M0T36871
MITSUBISHI: M0T87681
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.