NTY ZTP-MZ-035D csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: ZTP-MZ-035D-NTY
![NTY ZTP-MZ-035D NTY ZTP-MZ-035D]()
Nagyítás
![NTY ZTP-MZ-035D NTY ZTP-MZ-035D]()
Nagyítás
EAN: 5908281443132
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | belül |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Szélesség: | 79 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A-34-460B
MAZDA: GR1A-34-460
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
3235 Ft VTSZ / KN:
40169952