FERODO DDF1737C PREMIER féktárcsa
Kauffer cikkszám: DDF1737C-FER
![FERODO DDF1737C FERODO DDF1737C]()
Nagyítás
EAN: 4060426034115
Csomagsúly: 5.68 kg.
Így is ismerheti:
DDF1737C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 302 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Magasság: | 59 mm |
| Centrírozási átmérő: | 80 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Felület: | bevonatolt |
| Vizsgálat jelzés: | R90 Homologated |
| Tömeg: | 5,68 kg |
| Min. vast.: | 8,4 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 100 Nm |
| Csomagolási hossz: | 30 cm |
| Csomagolási szélesség: | 30 cm |
| csomagolási magasság: | 2,6 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 1606292080
CITROËN: 1611500480
CITROËN: 424961
CITROËN: 424962
CITROËN: 4249F4
LANCIA: K04743999AA
MITSUBISHI: 424961
MITSUBISHI: 4615A035
MITSUBISHI: 4615A121
MITSUBISHI: 4615A192
MITSUBISHI: 4615A193
PEUGEOT: 1606292080
PEUGEOT: 1611500480
PEUGEOT: 424961
PEUGEOT: 424962
PEUGEOT: 4249F4
JEEP (BJC): 4615A035
PEUGEOT (DF-PSA): 1606292080
PEUGEOT (DF-PSA): 424961
PEUGEOT (DF-PSA): 424962
PEUGEOT (DF-PSA): 4249F4
Külső dokumentumok kattintásra
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
29651 Ft