BOGAP P4117100 BOGAP Premium kondenzátor, klíma
Kauffer cikkszám: P4117100-BGP
![BOGAP P4117100 BOGAP P4117100]()
Nagyítás
![BOGAP P4117100 BOGAP P4117100]()
Nagyítás
![BOGAP P4117100 BOGAP P4117100]()
Nagyítás
![BOGAP P4117100 BOGAP P4117100]()
Nagyítás
![BOGAP P4117100 BOGAP P4117100]()
Nagyítás
![BOGAP P4117100 BOGAP P4117100]()
Nagyítás
EAN: 4255833362795
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
84159000990
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 790 mm |
| Szélesség: | 420 mm |
| Magasság: | 73 mm |
| Tömeg: | 2,15 kg |
| Hálózathossz: | 616 mm |
| Hálózatszélesség: | 397 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nitrogén töltéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szárítóval |
| Vegyi tulajdonságok: | korrózióálló |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 6455FA
CITROËN/PEUGEOT: 6455FA
MITSUBISHI: 6455FA
PEUGEOT: 6455FA
CITROËN: 6455.FA
CITROËN/PEUGEOT: 6455.FA
MITSUBISHI: 6455.FA
PEUGEOT: 6455.FA
CITROËN: 6455.HP
CITROËN/PEUGEOT: 6455.HP
MITSUBISHI: 6455.HP
PEUGEOT: 6455.HP
CITROËN: 6455HP
CITROËN/PEUGEOT: 6455HP
MITSUBISHI: 6455HP
PEUGEOT: 6455HP
CITROËN: 6477.K5
PEUGEOT: 6477.K5
CITROËN: 6477K5
PEUGEOT: 6477K5
CITROËN: 7812A030
CITROËN/PEUGEOT: 7812A030
MITSUBISHI: 7812A030
PEUGEOT: 7812A030
MITSUBISHI: 7812A154
CITROËN: 7812A204
CITROËN/PEUGEOT: 7812A204
MITSUBISHI: 7812A204
PEUGEOT: 7812A204
MITSUBISHI: 7812A274