MAHLE LAK 472 szűrő, utastér levegő
Kauffer cikkszám: LAK472-MAH
![MAHLE LAK 472 MAHLE LAK 472]()
Nagyítás
![MAHLE LAK 472 MAHLE LAK 472]()
Nagyítás
EAN: 4009026735404
Csomagsúly: 0.08 kg.
Így is ismerheti:
70519562, LA 472, LAO 472
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | aktívszén szűrő |
| Alapváltozat (cikksz.): | LA 472 |
| Nagy hatékonyságú változat aktívszénnel (cikksz.): | LAO 472 |
| Hossz: | 240,0 mm |
| Szélesség: | 205 mm |
| Magasság: | 35,0 mm |
| Csomagolási hossz: | 21,5 cm |
| csomagolási magasság: | 24,50 cm |
| Nettó súly: | 273 g |
| Csomagolási szélesség: | 4,00 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra GMC: 13271191
OPEL: 13271190
OPEL: 13271191
OPEL: 13503677
OPEL: 1808061
OPEL: 1808246
OPEL: 1808524
OPEL: 95527473
SAAB: 13271191
VAUXHALL: 13271190
VAUXHALL: 13271191
VAUXHALL: 95369731
VAUXHALL: 95527473
CHEVROLET: 13271191
CHEVROLET: 13503677
CHEVROLET: 52420930
CHEVROLET: 55102242
CHEVROLET: EC13271191
GENERAL MOTORS: 13271191
GENERAL MOTORS: 52420930
GENERAL MOTORS: 95527473
GENERAL MOTORS: J13271191
BUICK: 13503677
CADILLAC: 13271191
CADILLAC: 13503677
Belföldi készletről szállítható
7074 Ft VTSZ / KN:
84213925