ERA 209012A generátor
Kauffer cikkszám: 209012A-ERA
![ERA 209012A ERA 209012A]()
Nagyítás
![ERA 209012A ERA 209012A]()
Nagyítás
![ERA 209012A ERA 209012A]()
Nagyítás
![ERA 209012A ERA 209012A]()
Nagyítás
![ERA 209012A ERA 209012A]()
Nagyítás
EAN: 8053379170999
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,L,DF |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 50 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 12 02 302
OPEL: 12 02 303
OPEL: 12 02 386
OPEL: 12 02 441
OPEL: 12 02 462
OPEL: 12 02 477
OPEL: 13 512 744
OPEL: 13 512 745
OPEL: 13 586 365
OPEL: 13 586 366
OPEL: 13 587 304
OPEL: 95 519 877
OPEL: 95 519 897
OPEL: 95 519 912
OPEL: 95 524 437
OPEL: 95 524 826
OPEL: 95 524 960
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
91929 Ft VTSZ / KN:
85115000