MONROE G8195 MONROE ORIGINAL (Gas Technology) lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: G8195-MON
![MONROE G8195 MONROE G8195]()
Nagyítás
![MONROE G8195 MONROE G8195]()
Nagyítás
![MONROE G8195 MONROE G8195]()
Nagyítás
![MONROE G8195 MONROE G8195]()
Nagyítás
![MONROE G8195 MONROE G8195]()
Nagyítás
![MONROE G8195 MONROE G8195]()
Nagyítás
EAN: 5412096538452
Csomagsúly: 5.10 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Garancia: | 5 év garancia páronként cserélhető tartozékokkal |
| Hossz 1: | 384 mm |
| Hossz 2: | 550 mm |
| Furatátmérő: | 32 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 22 mm |
| Páros cikkszám: | G8196 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK381 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK447 |
| Tömeg: | 5,100 kg |
| Csomagolási hossz: | 57,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 20,3 cm |
| csomagolási magasság: | 20,3 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13310092
OPEL: 13310094
OPEL: 13310100
OPEL: 13310102
OPEL: 13333974
OPEL: 13333976
OPEL: 13333978
OPEL: 13333980
OPEL: 13338916
OPEL: 13338918
OPEL: 13338920
OPEL: 13338924
OPEL: 13338926
OPEL: 13354009
OPEL: 13354010
OPEL: 13354012
OPEL: 13354014
OPEL: 13354016
OPEL: 13354026
OPEL: 13354028
OPEL: 13354030
OPEL: 13354032
OPEL: 13354036
OPEL: 13354038
OPEL: 13354040
OPEL: 13368502
OPEL: 13368504
OPEL: 13368506
OPEL: 13368508
OPEL: 13412592
OPEL: 13412594
OPEL: 13412596
OPEL: 13412598
OPEL: 13412608
OPEL: 13412610
OPEL: 13412612
OPEL: 13412614
OPEL: 13419912
OPEL: 13419914
OPEL: 13419916
OPEL: 13419922
OPEL: 13473992
OPEL: 13473994
OPEL: 13473998
OPEL: 13474000
OPEL: 13474002
OPEL: 13474004
OPEL: 13474014
OPEL: 13474016
OPEL: 13474018
OPEL: 13474020
OPEL: 13474022
OPEL: 13474024
OPEL: 13474026
OPEL: 13474032
OPEL: 344478
OPEL: 344484
OPEL: 344486
OPEL: 344594
OPEL: 344596
OPEL: 344598
OPEL: 344600
OPEL: 344602
OPEL: 344621
OPEL: 344623
OPEL: 344626
OPEL: 344630
OPEL: 344711
OPEL: 344713
OPEL: 344715
OPEL: 344717
OPEL: 344744
OPEL: 344746
OPEL: 344748
OPEL: 344754
OPEL: 344756
OPEL: 344758
OPEL: 344765
OPEL: 344767
OPEL: 344769
OPEL: 344771
OPEL: 344916
OPEL: 344918
OPEL: 344934
OPEL: 344936
OPEL: 344938
OPEL: 344992
OPEL: 344994
OPEL: 344996
OPEL: 344998
OPEL: 345000
OPEL: 345002
OPEL: 345004
OPEL: 345006
OPEL: 345012
OPEL: 345114
OPEL: 345116
OPEL: 345120
OPEL: 345122
OPEL: 345127
OPEL: 345129
OPEL: 345139
OPEL: 345142
OPEL: 345145
OPEL: 345147
OPEL: 345149
OPEL: 345151
OPEL: 345157
VAUXHALL: 13310092
VAUXHALL: 13310094
VAUXHALL: 13310100
VAUXHALL: 13310102
VAUXHALL: 13333974
VAUXHALL: 13333976
VAUXHALL: 13333978
VAUXHALL: 13333980
VAUXHALL: 13338916
VAUXHALL: 13338918
VAUXHALL: 13338920
VAUXHALL: 13338924
VAUXHALL: 13338926
VAUXHALL: 13354009
VAUXHALL: 13354010
VAUXHALL: 13354012
VAUXHALL: 13354014
VAUXHALL: 13354016
VAUXHALL: 13354026
VAUXHALL: 13354028
VAUXHALL: 13354030
VAUXHALL: 13354032
VAUXHALL: 13354036
VAUXHALL: 13354038
VAUXHALL: 13354040
VAUXHALL: 13368502
VAUXHALL: 13368504
VAUXHALL: 13368506
VAUXHALL: 13412592
VAUXHALL: 13412594
VAUXHALL: 13412596
VAUXHALL: 13412598
VAUXHALL: 13412608
VAUXHALL: 13412610
VAUXHALL: 13412612
VAUXHALL: 13412614
VAUXHALL: 13419912
VAUXHALL: 13419914
VAUXHALL: 13419916
VAUXHALL: 13419922
VAUXHALL: 13473992
VAUXHALL: 13473994
VAUXHALL: 13473998
VAUXHALL: 13474000
VAUXHALL: 13474002
VAUXHALL: 13474004
VAUXHALL: 13474014
VAUXHALL: 13474016
VAUXHALL: 13474018
VAUXHALL: 13474020
VAUXHALL: 13474022
VAUXHALL: 13474024
VAUXHALL: 13474026
VAUXHALL: 13474032
CHEVROLET: 13261197
CHEVROLET: 13307871
CHEVROLET: 13329594
CHEVROLET: 13329596
CHEVROLET: 13329598
CHEVROLET: 13331987
CHEVROLET: 13331989
CHEVROLET: 13337808
CHEVROLET: 13347297
CHEVROLET: 13347299
CHEVROLET: 13402939
CHEVROLET: 13402943
CHEVROLET: 13412717
CHEVROLET: 13412719
CHEVROLET: 13412721
CHEVROLET: 13412723
CHEVROLET: 39027818
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
27047 FtBelföldi készletről szállítható
25567 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
23772 Ft VTSZ / KN:
87088035